Bu Blogda Ara

2 Mayıs 2014 Cuma

Baslangıç Yazısı     Merhaba.Bu benim ilk yazım ve dürüst olmam gerekirse heyecanlıyım biraz.Uzunca bir süredir makyaj bloglarını sürekli takip ediyorum ve bir süre önce ben de bir blog açmalıyım dedim kendi kendime.Kararımı uygulamam biraz vakit alsa da sonunda ilk yazımı yazıyorum şu an.:)

     Uzunca bir süre acemilikle geçecek; yayınlamadan önce bin kere okuyacağım falan filan ama  binlerce ürünle dolu olan kozmetik sektöründe bir şey almadan önce benim gibi “Acaba kandırılıyor muyum?Bu ürün vaatlerini iyi yerine getiriyor mu, vereceğim paraya değecek mi?” gibi sorular soruyorsanız kendinize umarım size biraz yardımım dokunur tecrübe ettiğim ürünlerle.Off çok uzun bir cümle oldu sanırım.:) Sadece makyaj diye bu bloğu sınırlandırmak da istemiyorum bu yüzden “Çoğunlukla Makyaj Birazcık da Her Şey” dedim.En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.:)

14 yorum:

 1. merhaba, bloğunu takip ettiğim biraz makyaj biraz bakım sayesinde öğrendim. Bol paylaşımlı olsun bloğun :) Hoşgeldin...

  YanıtlaSil
 2. Blogun hayirli olsun aramiza hos geldin:)

  YanıtlaSil
 3. Çok teşekkür ederimm.:)))

  YanıtlaSil
 4. hayırlı olsun öncelikle.. ben de çok yeni bir bloggerım ve ilk yazında kendimi buldum:) takipteyim ve herkesi benim bloguma da beklerim *)
  http://bmermutlu.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 5. Şeyma B. Kaptan tatlım çok teşekkür ederim hoşbuldumm.:))

  YanıtlaSil
 6. beyza mermutlu teşekkür ederim tatlım aynı durumda bi blogger görmek güzel oldu hemen bakıyorum bloguna.:))

  YanıtlaSil
 7. Teşekkür ederim hoşbuldumm.:)

  YanıtlaSil
 8. Hayırlı bloglamalar. Hoşgeldin. :) Bana da uğra bir ara.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim baktım bloguna takibe aldım.:)

   Sil