Bu Blogda Ara

12 Ekim 2014 Pazar

Missha Perfect Cover BB Cream-No:27

        Merhabalar.Çok uzun zaman oldu ürün yorumlamayalı, çok ihmal ettim blogumu.Arayı kapatmaya çalışacağım.Bugün size severek kullandığım "Missha Perfect Cover BB Cream"den bahsedeceğim.
      Ben genelde cildim için bb kremleri tercih ediyorum.Bu tercihimin nedeni çok sorunlu bir cildimin olmaması, bb kremlerin hafif yapısı, doğal bir görünüm elde etmemi sağlaması.Siz de çok sorunlu bir cilde sahip değilseniz fondöten yerine bb kremlere yönelmenizi öneririm.Fondöten kullanarak cildi boğmaya hiç gerek yok.

   Missha markasının bb kremleri çok övülüyordu almak istiyordum ama bir türlü alamamıştım çünkü renk tonlarını deneme şansım olmadığı için (internet üzerinden satıldığı için) rengini tutturamamaktan korkuyodum.En sonunda temmuz ayında yardımcı videolardan yararlanarak (izlemek isterseniz tıktık) 27 numarada karar kıldım ve Missha'nın sitesinden siparişimi verdim  (site için tıktık).        Öncelikle ürünün ambalajından çok memnun kaldım ürünün çıktığı delik çok ideal boyda yapılmış; istediğim üründen fazla gelmesi gibi bir durum yaşatmadı (ki ben bunu çok sık yaşarım).

     

       Gördüğünüz gibi rengi koyu.(27 numara) Ben esmerim ama açık esmer grubuna giriyorum çok da esmer değilim yani.Eğer siz tam esmerseniz size açık gelebilir.:) Ben çok korkarak aldım ama rengi tam uydu.

       O kadar hafif bir yapısı var ki sanki yüzüme hiçbir şey sürmeden çıkmış gibi hissediyorum bunu sürdüğüm günler.Ayrıca o hafif yapıya göre kapatıcılığı da bence çok iyi.Sıraladığım özelliklerle beraber tendeki doğal duruşuyla Missha, bb krem konusunda alınan övgüleri haketmiş bence.:) 42 faktör güneş koruması da büyük bir artı.Rahatsız edici bir kokuya sahip değil.Ürünün tanıtımında ayrıca iyileştirici özelliklerinin olduğu da yazıyor bunun hakkında söyleyebileceğim bir şey yok maalesef öyle bir gözlemim olmadı.Çok problemli bir cilde sahip değilseniz şans verin bence çok seveceğinizi düşünüyorum.Ben çok sevdim hatta artık hep bu markanın bb kremini kullanmaya karar verdim bile diyebilirim.:) Sizin favori bb kremleriniz hangisi?:)

  NOT:Yazmadan geçemeyeceğim bazı ten ürünleri bende ilk kullanımlarda minik sivilcelenmelere sebep olurken bu üründe böyle bir olumsuzlukla da karşılaşmadım.

2 yorum:

  1. Ben de kullanıyorum bu ürünü ama günlük olarak değil, özel günlerde, akşam dışarı çıkarken filan. Kapatıcılığı gerçekten bir bb kreme göre çok yüksek. Ben de biraz parlama yapıyor. Onun dışında ben de çok memnunum.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet bende de gün sonuna doğru biraz parlama yapıyor.:)

      Sil